Specialūs pasiūlymai

automobiliu nuoma

Automobilis su wi-fi

Išsinuomokite automobilį su nemokamu bevieliu interneto ryšiu. Kartu keliaujantiems draugams ar šeimos nariams nereikės nuobodžiauti. Jie galės laiką leisti naršydami internete, pokalbių svetainėse, socialiniuose tinkluose ar pasinerti į mobiliųjų aplikacijų pramogas. Be to, internetu galėsite pasinaudoti, ieškant artimiausios kavinės, vaistinės ar prekybos centro.

Žinoma, šitaip sparčiai tobulėjant technologijoms bei interneto plitimui, atrodo nebe įmanoma be internetinio ryšio, jis mums smarkiai palengvina gyvenimą kiekviename žingsnyje, todėl dabar važiavimas automobilių teikia džiaugsmą, nes automobiliai tokie modernus ir visos programinės įrangos palengviną kelionę.

Auto nuomos akcijos

Tik tam tikrus automobilių modelius per ribotą laiką kviečiame išsinuomoti pigiau. Tai puiki proga savo mėgstamu automobiliu mėgautis ilgesnį laiką arba už auto nuomą mokėti daug mažiau. Peržiūrėkite šiuo metu vykstančias akcijas. (aktyvi nuoroda)

Siūlome mūsų puslapį apsilankyti dažniau ir stebėti akcijas, nes akcijos visad yra atnaujinamos ir pateikiami ypatingai geri pasiūlymai.

Automobilis

Paėmimas

Grąžinimas

Papildomi pasirinkimai

Užsakovo duomenys

Pastabos ir pageidavimai

×
Car

Pick-up

Return

Additional selections

Customer data

Remarks and requests

×
Автомобиль

Поимка

Возврат

Дополнительные параметры

Информация заказчика

Комментарии и пожелания

×