Paslaugos

Automobilių nuoma Kaune ir visoje Lietuvoje už patrauklią kainą

Asmeninė ar šeimos šventė, laisvalaikio kelionė Lietuvoje ar atostogos užsienyje – kad ir kokia proga bebūtų, automobilių nuoma – puikus pasirinkimas tiek skubantiems, tiek taupantiems. Mes siūlome kokybiškus automobilius už prieinamą kainą, turime didelį autoparką todėl Jūs tikrai rasite mėgstamą automobilį nuomai. Nesvarbu ar esate Vilniuje, Kaune ar kitur Lietuvoje Jūs galite išsinuomoti mūsų automobilį. Kaune automobilį pristatysime nemokamai. Automobilio pristatymas į bet kurią Europos vietą už sutartinę kainą.

Ne tik suteikiame automobilį norimam laikotarpiui, bet ir užtikriname jo kokybę bei garantuojame komfortą, saugumą bei pagalbą kelyje. Mėgaukitės  komfortiškais automobiliais! Mercedes Benz, Audi, BMW, VW, Ford ir kitus mėgstamus automobilius rasite mūsų puslapyje.

Patikimas Jūsų automobilių nuomos partneris nuo 2005 m.

Dėl didelio automobilių pasirinkimo bei nuolat atnaujinamo auto parko, Jums bus paprasta išsirinkti automobilį, kuriuo sužavėsite draugus ar verslo partnerius, be problemų pasieksite bet kurį kelionės tašką Lietuvoje ar bet kurioje Europos Sąjungos šalyje. Iškilus nesklandumams, suteikiama 24/7 pagalba kelyje. Kelionės metu galioja civilinis ir CASCO draudimai. Klientus pasitinkame oro uostuose ar kitose sutartose vietose. Daugiau apie automobilių nuomos sąlygas mūsų įmonėje galite rasti čia.

Maksimalus komfortas besinaudojantiems mūsų automobilių nuoma

Nuomojami automobiliai pasižymi įspūdinga komplektacija bei saugumu. Visi automobiliai yra nepriekaištingai prižiūrimi. Automobiliuose galite naudotis Wi-Fi ryšiu (klausti užsakinėjant), keliaujant su vaikais, kartu išsinuomoti ir vaikiškas kėdutes, leidžiantis į kelionę nepažintais keliais, išsinuomoti GPS navigaciją su naujausiais žemėlapiais. Jei esate tikras vakarėlių liūtas, rekomenduojame pasinaudoti papildomo vairuotojo paslauga. Daugiau informacijos apie papildomas paslaugas kurias gausite nuomodamiesi pas mus automobilį galite rasti čia.

Turite klausimų?

Nesate tikras, kurį automobilį išsinuomoti? Atsirado daugiau klausimų apie mūsų automobilių nuomos salygas? Susisiekite su mumis tel. +370 657 88990, el. paštu info@auto-nuoma.lt . Padėsime Jums išsirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį automobilį už prieinama jums kaina. Ilgalaikėms nuomoms kaina derinama atskirai. Nuolatiniams klientams taikome NUOLAIDAS!

Automobilis

Paėmimas

Grąžinimas

Papildomi pasirinkimai

Užsakovo duomenys

Pastabos ir pageidavimai

×
Car

Pick-up

Return

Additional selections

Customer data

Remarks and requests

×
Автомобиль

Поимка

Возврат

Дополнительные параметры

Информация заказчика

Комментарии и пожелания

×