Paslaugos

Trumpalaikė automobilių nuoma

Pageidaujamą automobilį galite išsinuomoti kelioms valandoms, parai ar kelioms savaitėms. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Kuo ilgesnis nuomos laikas, tuo mažesnė paros kaina – mėgaukitės visais automobilio teikiamais privalumais bei komfortišką kelione.

Pagrindinis trumpalaikės automobilių nuomos privalumas – prireikus lengvojo automobilio, miniveno, mikroautobuso ar krovininio automobilio galėsite jį išsinuomoti dienai ar keliom.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Pasinaudokite auto nuomos su vairuotoju paslauga ir leiskite sau atsikvėpti ar pasilinksminti su draugais. Paslaugus ir patyręs vairuotojas Jus gali pavėžėti tiek asmeninės šventės metu, tiek skubant į verslo susitikimą.

Automobilių nuoma su vairuotoju pagrindinis privalumas yra tas,kad gaunama „viską iš karto“ už prieinamą kainą Jums ir nesvarbu kokia šventei ar kokia kitam renginiui ji nuomositės.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Tie, kas nenori sukti sau galvos dėl automobilių gedimų bei nuolatinės priežiūros, gali rinktis ilgalaikę automobilių nuomą. Sugedus automobiliui, pristatomas pakaitinis. Sugedusio automobilio rūpesčiai ir nereikalingos išlaidos atitenka mums.

Taip pat, ilgalaikės automobilių nuomos privalumus žino dauguma – nedidelės dienos nuomos kainos, įskaičiuotas draudimas, aukšta automobilių kokybė ir t.t.

Draudimo paslaugos

Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju civilinės atsakomybės bei CASCO draudimu. Esant poreikiui, teikiame papildomas – keleivių bei krovinių – paslaugas.

Norint užtikrinti saugumą, kiekvienas asmuo turintis automobilį turi ji drausti ir apsaugoti, tačiau šiuo atveju išsinuomojus automobilį nieko papildomai atlikti nereikės, Jus jau būsite su apdraustų automobilių.

Prekyba automobiliais

Kiekvienas esame girdėjęs apie nesąžiningus automobilių prekeivius – sumažinkite riziką, įsigydami automobilį iš mūsų auto parko. Visi automobiliai preciziškai prižiūrimi ir pareigingai eksploatuojami. Susisiekite su mumis, kad iš anksto suplanuotume abiems tinkamą laiką automobilio apžiūrai.

Mūsų įmonė garantuoja produkto kokybę bei atitinkamą kainą bei žinoma viskas vykdoma teisiškai.

Automobilių remonto darbai

Jau veikia mūsų naujas auto centras, kuriame atliekame įvairius automobilių remonto darbus. Teikiame paslaugas nuo ratų balansavimo iki diržų bei grandinių keitimo! Daugiau informacijos www.taikosautocentras.lt

Automobilis

Paėmimas

Grąžinimas

Papildomi pasirinkimai

Užsakovo duomenys

Pastabos ir pageidavimai

×
Car

Pick-up

Return

Additional selections

Customer data

Remarks and requests

×
Автомобиль

Поимка

Возврат

Дополнительные параметры

Информация заказчика

Комментарии и пожелания

×