Specialūs pasiūlymai

Automobilis su wi-fi

Išsinuomokite automobilį su nemokamu bevieliu interneto ryšiu. Palengvinkite sau kelione su bevieliu interneto ryšiu. Internetas pravers ieškant artimiausios kavinės, vaistinės ar prekybos centro. Taip pat, kartu keliaujantiems draugams ar šeimos nariams nereikės nuobodžiauti kelyje. Jie galės laiką leisti naršydami internete, socialiniuose tinkluose ar pasinerti į mobiliųjų aplikacijų pramogas.

Automobilių nuomos akcijos

Atrinktus automobilių modelius kviečiame išsinuomoti pigiau. Tai puiki proga savo mėgstamu automobiliu mėgautis ilgesnį laiką ir už automobilio nuomą mokėti mažiau. Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos. Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite!

Siūlome mūsų puslapyje apsilankyti dažniau ir sekti naujausią informaciją, nes akcijos atnaujinamos ir pateikiami ypatingai geri pasiūlymai.

Automobilių remonto darbai

Jau veikia mūsų naujas auto centras, kuriame atliekame įvairius automobilių remonto darbus. Teikiame paslaugas nuo ratų balansavimo iki diržų bei grandinių keitimo! Daugiau informacijos www.taikosautocentras.lt

 

Automobilis

Paėmimas

Grąžinimas

Papildomi pasirinkimai

Užsakovo duomenys

Pastabos ir pageidavimai

×
Car

Pick-up

Return

Additional selections

Customer data

Remarks and requests

×
Автомобиль

Поимка

Возврат

Дополнительные параметры

Информация заказчика

Комментарии и пожелания

×